Expedice jedov

18. září odpoledne jsme se sešli před školou, naložili si věci k paní učitelce do auta, rozloučili se s rodiči a vydali se na cestu do Jedova.
Museli jsme si obléknout pláštěnky, protože celou cestu pršelo. Konečně jsme byli v Jedově.
Rozdělili jsme se na pokoje, vybalili si spacáky a dali si malou svačinku. Vzhledem k počasí jsme si neopekli špekáčky na ohni, ale museli jsme využít místní troubu.
Po večeři nás čekaly hry, stezka odvahy a večerka.
Dobře vyspaní jsme se těšili na čtvrteční program. Ráno nás čekala výborná snídaně. Díky rodičům, kteří nám připravili výborné buchty, jsme si moc pochutnali.
Potom následoval dopolední program, oběd, pouštění draka, úklid pokojů a odchod ke škole. V Jedově se nám moc líbilo a těšíme se na pobyt v příštím školním roce.
Snad nám bude přát i počasí.

Jedov